Dobry czas na szkolenia z QNT


Gorący okres przełomu roku powoli mija. To dobry moment, aby poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności w zakresie wykorzystania wsparcia dostarczanego przez rozwiązania informatyczne QNT. Pragniemy poinformować, że do grona korzystających ze szkoleń i konsultacji regularnie dołączają kolejni Klienci.

Cieszy nas fakt, że możemy poinformować o niesłabnącym zainteresowaniu szkoleniami i konsultacjami, z których korzystają Klienci QNT, aby w jeszcze lepszym stopniu wykorzystywać wsparcie, które zapewniają nasze rozwiązania informatyczne.

Do grona Klientów, którzy już zdecydowali się na szkolenia z QNT należą przedstawiciele jednostek bardzo różnego typu, a spektrum reprezentowanych przez nich sektorów wciąż się poszerza.

Jak zwykle przy tej okazji, na specjalne życzenie naszych wdrożeniowców, chcieliśmy szczególnie wyróżnić reprezentantów następujących jednostek:

  • Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska z Radomska oraz
  • Izby Wytrzeźwień z Białegostoku.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Propozycję w zakresie szkoleń i konsultacji można uzyskać, wysyłając zapytanie poprzez formularz zamówienia oferty na szkolenia i konsultacje.