Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Najważniejsza w roku nowelizacja systemu Qbit

Tradycyjnie w grudniu przedstawiamy najnowsze wydanie systemu Qbit – edycja 2017 wydanie 2. Zachęcamy, aby zaktualizować swój system już teraz, korzystając z atrakcyjnej, promocyjnej ceny za zakup nowelizacji.

Czytaj więcej...

Zawsze jest dobry czas na szkolenia

Choć końcówka roku to z reguły intensywny okres dla pracowników działów finansowych i kadrowych we wszelkiego typu instytucjach, cieszy nas fakt, że możemy poinformować o niesłabnącym zainteresowaniu szkoleniami, które pozwalają nabyć nowe umiejętności i wiedzę z zakresu wykorzystania wsparcia rozwiązań informatycznych QNT.

Czytaj więcej...

QNT ponownie wśród wyróżnionych polskich przedsiębiorstw

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że QNT Systemy Informatyczne po raz kolejny znalazło się w gronie firm nagrodzonych w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym razem w ręce naszych przedstawicieli trafiło zarówno wyróżnienie dla całej organizacji, jak i indywidualne.

Czytaj więcej...

Nowe wydanie modułu QJPK już niebawem

Użytkowników modułu QJPK – rozwiązania umożliwiającego wysyłkę plików JPK – pragniemy poinformować, że w najbliższym czasie ukaże się nowe wydanie modułu, które będzie stanowić możliwie najszybszą reakcję na wprowadzenie przez Ministerstwo Finansów niezapowiedzianych zmian certyfikatów.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy najnowsze wdrożenia

Jak każdej jesieni, tak i tym razem odnotowujemy wzrost zainteresowania Użytkowników systemów autorstwa QNT spotkaniami z naszymi szkoleniowcami, co może wiązać się z rosnącą liczbą wdrożeń, z których kilkoma pozwolimy sobie się pochwalić.

Czytaj więcej...