Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Dobry czas na szkolenia z QNT

Gorący okres przełomu roku powoli mija. To dobry moment, aby poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności w zakresie wykorzystania wsparcia dostarczanego przez rozwiązania informatyczne QNT. Pragniemy poinformować, że do grona korzystających ze szkoleń i konsultacji regularnie dołączają kolejni Klienci.

Czytaj więcej...

Nowe wydanie Systemów na platformie eSerwis

Najnowsza serwisowa grupa modyfikacji systemów Quorum, sQola oraz sQola Integra jest dostępna za pośrednictwem platformy eSerwis - posiadaczy aktualnych umów zapraszamy do jej pobierania.

Czytaj więcej...

Szmaragdowe QNT

QNT Systemy Informatyczne już po raz dwunasty z rzędu zostało laureatem programu Solidna Firma – z tej okazji zostaliśmy wyróżnieni statuetką „Szmaragd solidności”.

Czytaj więcej...

Ministerstwo Infrastruktury z systemem QNT

Miło nam poinformować o kolejnym dużym sukcesie – prestiżowym wdrożeniu, które udało się nam skutecznie zrealizować, nawet przed upływem terminu założonego w harmonogramie!

Czytaj więcej...

Gorący okres wdrożeń

Początek każdego roku to tradycyjnie okres intensywnej pracy wdrożeniowców QNT – instytucje wszelkich typów i rozmiarów chętnie wybierają właśnie ten czas, aby wzbogacić wykorzystywane przez siebie rozwiązania informatyczne QNT o nowe moduły, a więc i o nowe możliwości.

Czytaj więcej...