Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Najważniejsza w roku nowelizacja systemu Qbit

Tradycyjnie w grudniu przedstawiamy najnowsze wydanie systemu Qbit – edycja 2017 wydanie 2. Zachęcamy, aby zaktualizować swój system już teraz, korzystając z atrakcyjnej, promocyjnej ceny za zakup nowelizacji.

 

Najnowsze wydanie zawiera zmiany, które stanowią odpowiedź na dynamicznie zmieniające się regulacje prawne. Wśród nowości, o które wzbogacono system Qbit edycja 2017 wydanie 2, znajdują się:

  • aktualizacja danych z Oficjalnego Spisu Pocztowych Numerów Adresowych (moduły Qadr i Qwark);
  • wsparcie przy wprowadzaniu oddziałów banków (moduł Qwark);
  • aktualizacja formularzy PIT (moduł Qwark);
  • modyfikacje wynikające ze zmian w zakresie Jednolitych Plików Kontrolnych (moduł Qwant)
  • aktualizacja danych z Krajowego Rejestru Urzędowego Podziału Terytorialnego Kraju TERYT (moduły Qadr i Qwark). Uwaga: zmiana ta dostępna będzie po 2 stycznia 2018 roku (po udostępnieniu odpowiednich danych przez Główny Urząd Statystyczny).

 

W związku z przygotowaniem nowego wydania chcemy zaproponować Państwu skorzystanie ze specjalnej ceny – niższej od regularnej o 10%. Oferta promocyjna obowiązuje tylko do 31 stycznia 2018 roku, więc zachęcamy, aby nie zwlekać z decyzją o zakupie aktualnego wydania systemu.

 

Zachęcamy do składania zamówień – przypominamy, że posiadacze systemu Qbit otrzymają formularz zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail – w razie pytań zapraszamy do kontaktu.