Nasze serwisy

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów QNT! 


Znajdź nas na:

fbthumb_youtube-icon  

Polub nas na Facebooku!

 
 

Serwisy produktowe:

 

www.qdeklaracje.pl

Serwis poświęcony modułowi QDeklaracje, służącemu do przygotowywania i przesyłania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje. Znajdą w nim Państwo dokładny opis programu, odpowiedzi na najważniejsze pytania, cennik, a także formularz zamówienia.

 

www.eik.qnt.pl

Serwis produktowy poświęcony modułowi eIK (elektroniczna Informacja Kadrowa), czyli rozwiązaniu przeznaczonemu dla działów kadrowych różnych instytucji i firm. Użytkownicy znajdą w nim, między innymi, wersję demo Modułu eIK.

 

www.sio.edu.pl

Serwis poświęcony w całości problematyce przekazywania danych do Systemu Informacji Oświatowej. Zamieściliśmy w nim cenne informacje i porady związane z ustawowym obowiązkiem przekazywania danych do SIO. W serwisie znajdujdą Państwo także forum dyskusyjne.

 

www.dodatek-uzupelniajacy.pl

Witryna prezentująca produkt przeznaczony dla jednostek samorządowych prowadzących oświatę. Oprócz szczegółowych informacji o module sQola Integra Dodatek uzupełniający, w serwisie znajduje się formularz umożliwiający zamówienie produktu.

 

www.dosprn.pl

Strona prezentująca program umożliwiający tworzenie wydruków na drukarkach atramentowych i laserowych z programów pracujących w trybie DOS.

 

 

Portal wiedzy:

 

www.budzet-zadaniowy.info

Portal wiedzy o budżetowaniu zadaniowym. Znajdą w nim Państwo artykuły autorstwa autorytetów z zakresu finansów publicznych, poznają pakiet rozwiązań informatycznych wspierających obsługę budżetu zadaniowego. Portal umożliwia także komunikację z ekspertami oraz innymi użytkownikami.