Qbit_ztekstem_copy

 

Moduł płacowy Qwark

Moduł finansowo-księgowy Qwant

Moduł kadrowy Qadr

Opinie Klientów

 

Jak uruchomić program w Windows 7?

 Zobacz instrukcję

 

Qbit-belka

Qbit – realizacja najważniejszych potrzeb instytucji

Qbit to pakiet trzech programów wspomagających procesy administracyjne w szkołach i jednostkach samorządowych. Nazwy poszczególnych programów wchodzących w jego skład stały się synonimami ułatwień w pracy osób odpowiedzialnych za realizację zadań w sferach: płacowej, finansowo-księgowej oraz kadrowej.

 

Korzyści z zastosowania programów

Programy wchodzące w skład pakietu stanowią od wielu lat fundament działań pionów administracyjnych w szkołach i jednostkach samorządowych. Podobnie jak inne programy tego typu umożliwiają uzyskanie oszczędności czasowych oraz łatwiejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Mają jednak jeszcze inną ważną, nie zawsze spotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach, cechę: są doskonale przygotowane do wykorzystania w szkołach i w instytucjach budżetowych.

 

Gwarancja stałego rozwoju

Od blisko 20 lat rozwijamy programy wchodzące w skład pakietu. Są one nie tylko dostosowywane do pojawiających się zmian prawnych, ale również rozbudowywane pod kątem funkcjonalnym. Daje to ich Użytkownikom gwarancję komfortowej i spokojnej pracy. Użytkownikom, których liczba przekracza kilkanaście tysięcy. Pomimo że w naszej ofercie pojawiły się nowe systemy i programy, nasz pierwszy system Qbit cieszy się niemalejącą popularnością, a my dbamy o to, by jego wieloletni Użytkownicy mogli korzystać z ciągle rozwijanych programów.