Qntemida_ztekstem_QNT-1

QNTemida F-K
QNTemida AZF
QNTemida Faktury
QNTemida Kadry
QNTemida eIK
QNTemida eWnioski
QNTemida RCP
QNTemida Płace
QNTemida ARP
QNTemida ST
QNTemida Magazyn
QNTemida Kasa ZP
QNTemida Asystent Analityka
QDeklaracje

  

Opinie Klientów

QNTemida-belka

QNTemida – optymalne rozwiązanie dla sądów i prokuratur

Bazując na wieloletnich doświadczeniach w komputeryzacji sądów i prokuratur stworzyliśmy system informatyczny kompleksowo obsługujący sferę administracyjną tego typu instytucji. QNTemida składa się z modułów zawierających rozwiązania dedykowane sądownictwu. Dzięki automatyzacji wielu czynności i mechanizmom zabezpieczającym przed popełnieniem pomyłek, system przyczynia się do poprawy efektywności działania sądów i prokuratur.

 

Łatwe dostosowanie do potrzeb instytucji

System został skonstruowany w sposób umożliwiający jego łatwą konfigurację i dostosowanie do specyficznych potrzeb Użytkowników.

 

Spójność danych

QNTemida funkcjonuje w oparciu o jedną bazę danych gwarantującą pełną integralność wprowadzanym przez Użytkowników informacjom. Oznacza to, że dane wykorzystywane w wielu procesach pracy (np. dane pracowników) nie muszą być wielokrotnie wprowadzane i są jednocześnie dostępne w każdym z programów wchodzących w skład systemu.

 

Gwarancja zgodności z przepisami

System QNTemida jest dostosowywany do wszystkich wymagań prawnych i jest z nimi w pełni zgodny.

 

Komfort pracy

System zapewnia duży komfort obsługi, jest prosty, ma czytelny i przejrzysty interfejs oraz przyjazną szatę graficzną. Moduły systemu wyposażone są w elektroniczny pomocnik dostarczający szczegółowych informacji o aktualnie wykorzystywanych funkcjach programu.

 

Otwartość systemu

QNTemida jest systemem otwartym, współpracuje z wieloma programami zewnętrznymi, takimi jak PŁATNIK, BeSTi@, czy systemami bankowości elektronicznej, umożliwia także eksportowanie dowolnych danych zgromadzonych w systemie (format xls lub html).

 

Dostęp do wartościowych informacji

To, co stanowi o wysokiej jakości naszego rozwiązania to bardzo bogate biblioteki gotowych wzorów druków, począwszy od zaświadczeń dla pracowników, wzorów świadectw, na licznych raportach i zestawieniach kończąc. Dodatkowo, Użytkownicy sami w bardzo prosty sposób mogą definiować własne wzory druków czy zestawień.

 

Pełne bezpieczeństwo danych

System QNTemida jest  w pełni bezpieczny. Wiemy, jaką wagę mają informacje przechowywane w programach, dlatego też nasze rozwiązanie zabezpieczyliśmy kompleksowo, na płaszczyźnie bazy danych (tu korzystamy z mechanizmów bazy Sybase Adaptive Server Anywhere), na płaszczyźnie transmisji sieciowej (pełne szyfrowanie wszystkich pakietów przesyłanych sieciami logicznymi) i wreszcie na płaszczyźnie aplikacji (indywidualne hasła Użytkowników i ściśle przypisane im uprawnienia).