30-lecie QNT


Szanowni Państwo!

 

W maju 2018 roku świętujemy okrągły jubileusz naszej firmy. Obchodzimy 30-lecie istnienia! Taki moment niewątpliwie skłania do chwili refleksji i wspomnień, ale i do spojrzenia z dumą na stan obecny, który udało nam się osiągnąć dzięki wspólnej pracy wszystkich zaangażowanych w życie firmy – tak dziś, jak i w przeszłości. W związku z tym pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania dorobku QNT – w szczególności naszym Klientom, którzy przez te wszystkie lata dołączali do grona użytkowników naszych rozwiązań. To dzięki Wam mogliśmy doskonalić się i zdać rynkowy egzamin ze sprawności i rzetelności działania.

 

30-lecie to tylko punkt na osi czasu. Nie przestajemy rozwijać się i stawiamy sobie ciągle nowe wyzwania. Dlatego możemy ze spokojem patrzyć w przyszłość, licząc na to, że zgromadzone przez trzy dekady doświadczenie pozwoli nam jeszcze mocniej zaznaczać swoją obecność w ścisłym gronie liderów w tworzeniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie.

 

W związku z obchodami trzydziestej rocznicy zapraszam Państwa do zapoznania się z zawartością niniejszych stron internetowych. Znajdziecie tu kilka słów o tym, jak rozpoczęła się nasza przygoda z polskim rynkiem informatycznym oraz o kamieniach milowych naszej późniejszej historii. Pokażemy kilka zdjęć mających zobrazować zarówno stan obecny, do którego udało nam się dotrzeć przez te trzy dekady, jak i momenty, które stanowiły ważne przystanki na tej drodze.

 

Zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania – każdy z Państwa może dziś czuć się w QNT nie tylko gościem, ale współgospodarzem!

 

Tadeusz Świetlicki

Prezes Zarządu