Nowe wydanie Systemów już na platformie eSerwis


Informujemy, że posiadacze aktualnych umów mogą już teraz skorzystać z platformy eSerwis, aby pobrać najnowszą serwisową grupę modyfikacji systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida, która posiada oznaczenie: edycja 2017 wydanie 3 / PS6.

W najnowszym wydaniu Użytkownicy systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida znajdą nową funkcjonalność, która umożliwia określenie podmiotu odpowiedzialnego za wypłacenie kwoty podwyższenia zasiłku macierzyńskiego do wysokości świadczenia rodzicielskiego.

Dla korzystających ze wsparcia systemu sQola nowe wydanie dodatkowo oznacza dostosowanie Systemu do współpracy z programem „System Informacji Oświatowej” (tak zwane SIO) w wersji 3.24 (udostępnionej w marcu 2018 roku).

Szczegóły na temat wprowadzonych zmian Użytkownicy Systemów znajdą także w wiadomościach poczty elektronicznej przesyłanych na skrzynki e-mail wskazane, jako adresy do prowadzenia korespondencji z QNT – zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia poczty i zapoznania się z „Przewodnikiem po zmianach”.

Zachęcamy do pobierania edycji 2017 wydania 3 / PS6 za pomocą platformy eSerwis już teraz. Przypominamy, że zalecane jest korzystanie zawsze z najnowszych dostępnych wersji rozwiązań informatycznych QNT.