Nasze pasje


Wsparcie dla wyjątkowych pasji

Nie ograniczamy swojej działalności tylko do produkcji i wdrażania oprogramowania. Wiemy, że aby na co dzień profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki, potrzeba także rozwijających i pobudzających kreatywność odskoczni. Dlatego chętnie wspieramy pasje naszych pracowników, w tym wielką firmowa pasję, jaką jest żeglarstwo. Żeglujemy rekreacyjnie, bierzemy udział w regatach, organizujemy rejsy szkoleniowe dla Klientów, a ponadto wspieramy wielkie żeglarskie wydarzenia, takie jak:  QNT Northwest Passage – The Jubilee Voyage 2006/2007, Cape Horn Antarctica Expedition 2002/2003. Wsparcie dla odważnych podróżników to firmowa tradycja, w przeszłości kibicowaliśmy także innym wyprawom, jakie odbyły się dzięki naszemu patronatowi, na przykład: Polska Wyprawa Speleologiczna „Polarny Kras 2004”, czy Dakar 2004.

 

O pasjach

Siedzimy, piszemy, myślimy, dzwonimy, wyjeżdżamy na szkolenie, czytamy…. i mimo tej ciężkiej pracy jest to jednak siedzący tryb życia, czyli naszym ciałom grozi pozostawanie w błogim, ale groźnym bezruchu. Dlatego staramy się zarażać pasją aktywnego wypoczynku wszystkich naszych pracowników.

 

Żeglowanie mamy we krwi

Wielu z nas, z większym lub mniejszym zaangażowaniem, „poświęca” się żeglarstwu, które już od wielu lat jest naszą firmową pasją. Mając różne kwalifikacje (od stopnia instruktora żeglarstwa, przez stopień sternika morskiego, na grupie szczurów lądowych kończąc) aktywnie uczestniczymy w różnego typu wyprawach i regatach (w tym firmowych).

  • IT CUP
  • QNT CUP
  • Regaty magazynu Rejs
  • IV MP w klasie DZ
  • V MP w klasie DZ
  • Spitsbergen

 

Wspieramy ducha przygody

Pomagamy także młodym ludziom żądnym przygód w realizacji innych zainteresowań. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy na strony internetowe poświęcone najbardziej znaczącym wydarzeniom:

  • Dakar 2004