Kariera w QNT


Dołącz do nas

Szukasz miejsca pracy, które da ci możliwość połączenia realizacji twoich pasji z ciągłym rozwojem kompetencji i umiejętności? Dobrze trafiłeś – czekamy właśnie na twoją aplikację. Oferujemy ci:

 

Łatwy i przyjemny początek

Przyjazna i otwarta załoga pomoże szybko zaaklimatyzować się w nowym środowisku tak, by pierwsze tygodnie obecności w firmie dodały ci entuzjazmu do dalszej pracy.

 

Czytelną ścieżkę kariery

W QNT każdy ma szansę rozwinąć skrzydła i pokierować swoją karierą w pożądanym przez siebie kierunku. Stanowiska menedżerskie w naszej firmie zajmują osoby, które awansowały z innych stanowisk w swoich działach. Od samego początku pracownicy mają jasno określone możliwości rozwoju kariery w firmie. Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności, zyskasz możliwość zajmowania coraz bardziej prestiżowych stanowisk specjalistycznych i eksperckich.

 

Wybierając QNT, zapewniasz sobie:

 • udział w realizacji projektów informatycznych dla najważniejszych instytucji w Polsce;
 • atrakcyjne wynagrodzenie;
 • stabilność zatrudnienia;
 • ciągłe poszerzanie kompetencji i umiejętności zawodowych;
 • elastyczny czas pracy;
 • wyprawkę szkolną dla dzieci pracowników;
 • dodatkową opiekę medyczną;
 • możliwość odpoczynku w strefie SPA;
 • możliwość aktywnego relaksu w strefie fitness;
 • napoje oraz przekąski dla spragnionych i głodnych.


Komfortowe warunki pracy

W naszej firmie na pewno poczujesz się dobrze – zapewniamy nie tylko najlepsze narzędzia pracy, ale także przestronne i wygodne pomieszczenia biurowe, nowoczesną salę konferencyjną, duży (strzeżony) parking, także dla rowerów. Wiedząc,  że nie samą pracą człowiek żyje, zapewniamy także rekreację w specjalnej strefie fitness – tu zrelaksujesz się na siłowni lub grając w piłkarzyki czy biorąc udział w zawodach tenisa stołowego – oraz strefie spa – zapraszamy do firmowego solarium oraz sauny.


Wyjątkowa atmosfera

Wiemy, że zadowolony człowiek to efektywny pracownik i dlatego dokładamy starań, by stopień zadowolenia w firmie utrzymywać na wysokim poziomie. Nasz niemal 100-osobowy zespół wyróżnia rodzinna atmosfera, którą staramy się podsycać poprzez organizację nieformalnych wydarzeń, takich jak na przykład wspólne rejsy, między innymi po włoskim czy greckim wybrzeżu.

 

Aplikuj już dziś!

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Chcesz rozwijać swój potencjał i karierę? Zapraszamy do nas!

 

 

Proces rekrutacji

 

Rekrutacja w QNT przebiega szybko i sprawnie. Jeśli jesteśmy zainteresowani otrzymanym od Kandydata CV, zapraszamy na rozmowę w siedzibie firmy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Kandydat ma możliwość lepszego poznania naszej firmy, a my sprawdzamy, czy posiadane przez niego kwalifikacje pokrywają się z oczekiwaniami dotyczącymi stanowiska, na które aplikuje. Jeśli tak, w krótkim czasie otrzymuje on propozycję dołączenia do naszego zespołu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

 • Programista;
 • Szkoleniowiec;
 • Asystentka/Asystent Prezesa Zarządu;
 • Specjalista ds. sprzedaży.

 

Aktualnie szukamy:

 

 

 

 

Jak złożyć dokumenty?

 

Aby zgłosić swoją kandydaturę, wyślij CV klikając przycisk ekranowy „Aplikuj”.

lub listownie na adres:

QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
ul. Knurowska 19
41-800 Zabrze

 

W temacie maila lub na kopercie koniecznie dołącz dopisek z nazwą wybranego stanowiska.

 

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Aby proces rekrutacji mógł być przeprowadzony zgodnie z prawem prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z podpisem:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Knurowskiej 19 dla celów prowadzonej rekrutacji”.

 

Proszę również zapoznać się z informacją o zbieraniu danych osobowych dostępną na stronie: www.qnt.pl/poznaj-firme/przeslij-zgloszenie.