system Qbit


Moduły systemu:

  • Qwark – moduł płacowy
  • Qwant – moduł finansowo-księgowy
  • Qadr – moduł kadrowy

System Qbit – realizacja najważniejszych potrzeb instytucji

Qbit to pakiet trzech modułów wspomagających procesy administracyjne w szkołach i jednostkach samorządowych. Nazwy poszczególnych modułów wchodzących w jego skład stały się synonimami ułatwień w pracy osób odpowiedzialnych za realizację zadań w sferach: płacowej, finansowo-księgowej oraz kadrowej.

 

Korzyści z zastosowania modułów

Moduły wchodzące w skład pakietu stanowią od wielu lat fundament działań pionów administracyjnych w szkołach i jednostkach samorządowych. Umożliwiają one uzyskanie oszczędności czasowych oraz łatwiejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Mają jednak jeszcze inną ważną cechę (nie zawsze spotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach) – są doskonale przygotowane do wykorzystania w szkołach i instytucjach budżetowych.

 

Gwarancja stałego rozwoju

Od 30 lat rozwijamy moduły wchodzące w skład tego pakietu. Są one nie tylko dostosowywane do pojawiających się zmian prawnych, ale również rozbudowywane pod kątem funkcjonalnym. Daje to Użytkownikom gwarancję komfortowej i spokojnej pracy. Mimo faktu, że w naszej ofercie pojawiły się systemy przygotowane w nowszych technologiach, system Qbit, cieszy się wciąż dużą popularnością, a my dbamy o to, by jego wieloletni Użytkownicy mogli korzystać z ciągle rozwijanych modułów.