Solidna Firma


Solidna Firma

 

 

Jesteśmy już dwunastokrotnym zdobywcą prestiżowego certyfikatu Solidna Firma, który potwierdza wiarygodność, uczciwość i rzetelność w kontaktach z naszymi Klientami.

 

 


Każdy z tych tytułów uzyskaliśmy po drobiazgowej, trój-etapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

 

Jeszcze przed ogłoszeniem laureatów najnowszej edycji otrzymaliśmy prawo do posługiwania się Elektronicznym Certyfikatem Solidna Firma 2017.

 

 

Certyfikat Solidna Firma 2017 został nam wręczony podczas uroczystej gali 9 lutego 2018 roku.

 

Kolekcję wyróżnień QNT wzbogaciły statuetki „Perła solidności” (z 2015 roku) oraz najnowsze wyróżnienie – „Szmaragd solidności” (z 2018 roku).

 

    

 

Więcej o naszym wyróżnieniu przeczytają Państwo na stronie organizatora.

 

Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Jest najlepiej promowanym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Co roku informacja o nim dociera bezpośrednio do ponad 100 tys. przedsiębiorców w całym kraju. Certyfikaty Solidna Firma są najskuteczniejszym potwierdzeniem wiarygodności firmy jako rzetelnego płatnika oraz dobrego pracodawcy.