Trzydziestolecie QNT… czas na nową stronę!


Nadszedł maj 2018 roku. Ta informacja może wydawać się błaha, ale nic bardziej mylnego, bowiem dziewiątego maja tego roku mija dokładnie 30 lat od założenia naszej firmy! Korzystając z okazji okrągłego jubileuszu, miło nam zaprezentować nową odsłonę firmowej witryny.


Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony przypadnie Państwu do gustu. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie najczęściej wyszukiwane informacje były łatwo dostępne i czytelnie zaprezentowane.

Zapewne chwilę zajmie przyzwyczajenie się do nowego wyglądu strony, na której (jak na firmę informatyczną przystało) rządzi matematyka – także projektując elementy graficzne, postawiliśmy na formuły matematyczne tworzące dla nas złożone fraktale. Jednak wierzymy, że już po niedługim czasie nasza propozycja będzie wydawać się Państwu tak znajoma, jakby w tej formie funkcjonowała od lat.

9 maja 2018 roku przypada 30 rocznica naszej działalności! Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić do przeglądania podstron poświęconych jubileuszowi firmy (www.qnt.pl/jubileusz/30-lecie-qnt). Znajdą tam Państwo kilka informacji o naszej historii, osiągnięciach i doświadczeniach.

Zachęcamy do poznania nas i do eksploracji nowej wersji strony internetowej QNT Systemy Informatyczne.