Wiosenne szkolenia w QNT


Czas matur wprawdzie już niemal za nami, ale wśród Klientów QNT niezmiennie panuje klimat sprzyjający pozyskiwaniu nowych umiejętności i wiedzy. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że także Państwo mogą skorzystać z oferty szkoleń i konsultacji z QNT.

W ostatnich tygodniach mieliśmy przyjemność przeprowadzić szereg szkoleń i konsultacji – zarówno prowadzonych w formie on-line, jak i bezpośrednich spotkań z uczestnikami. Tradycyjnie chcielibyśmy w tym miejscu, w imieniu wdrożeniowców QNT, wyróżnić reprezentantów kilku jednostek, z którymi współpracę będziemy wspominać ze szczególną przyjemnością. Do tego grona pragniemy dołączyć:

  • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (szkolenia dla administratorów oraz użytkowników z zakresu obsługi modułu Kadry, konsultacje z zakresu wykorzystania modułów F-K i Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa);
  • Żłobek Miejski z Bytomia (szkolenie z zakresu modułu Stołówka);
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej z Sanoka (konsultacje oraz zdalne szkolenie z zakresu obsługi modułu Faktury).

Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami o rozwiązaniach i usługach QNT zachęcamy do kontaktu. Propozycję w zakresie szkoleń i konsultacji można uzyskać, wysyłając zapytanie poprzez formularz zamówienia oferty na szkolenia i konsultacje.